Kutsu meid esinema

Kui soovite lisada oma ettevõtte/organisatsiooni peole hoogu ning kinkida osalistele meeldejäävaid hetki, on Vabajalal selle tarvis välja pakkuda neli erisugust tantsuprogrammi:

Tarertantsud* TARETANTSUD – Sumedatel suveõhtutel kiigeplatsil või lõkke ääres kogunema harjunud Eesti külanoored on jahedate sügisilmade saabudes peitunud sooja taretuppa ja teinud keskpõrandale hoogsate tantsude tarvis ruumi. Milline noormees suudab neidudele jätta kõige sügavama mulje? Kes tüdrukutest paelub enim poiste tähelepanu? (Kava pikkus: ligi 25 minutit.)

Tantsud ida ja lääne piirilt * TANTSUD IDA JA LÄÄNE PIIRILT – Sellesse kirevasse ja hoogsasse põimikusse on koondatud detaile nii Setumaa, Peipsi veere kui ka teiste Eesti piirkondade tantsutraditsioonidest. Tegemist on julge kollaaþiga, millest ei puudu ka sootuks uued sammukombinatsioonid ning liikumisvormid. Kavasse jagub nii slaavilikku temperamenti kui põhjamaist jässakust, mis üheskoos loovad huvitava ja kirgliku vaatemängu. (Kava pikkus: ligi 20 minutit.)

* KOLLAZH ERINEVATEST RAHVATANTSUDEST – Valik eri ajastutest ja eri autoritelt pärinevaid tantse. (Kava pikkus ja täpne repertuaar kokkuleppel tellijaga.)

Kutsu meid esinema helistades telefonil (+372) 527 6915, kirjutades aadressil info@vabajalg.ee või täites alloleva vormi ja me võtame sinuga ise ühendust.

[contact-form-7 id=”66″ title=”Contact form 1″]